Soňa Knaiflová

Jmenuji se Soňa Knaiflová. Všestranný zájem o člověka, jeho fyzické i duševní zdraví, mne provází celým životem už od dětství. Toto poslání mne přivedlo nejen k mé původní profesi zdravotní sestry, ale i k mnoha koníčkům, kde se snoubí člověk s přírodou, jako je třeba bylinkaření, včelaření, duševní očista, různé formy relaxace.

Na masážích mě fascinuje, co všechno se v těle odehrává na základě fundovaně vedeného doteku. Odstranění bolesti, zlepšení pohyblivosti, duševní odpočinek, detoxikace, zvýšení imunity a mnohé další procesy… A to vše ověřeno tisíci let praktikování napříč kontinenty. Proto jsem se rozhodla masáže studovat,  věnovat se jim naplno a nabyté znalosti a zkušenosti aplikovat do praxe.

Masáže do mého světa neodmyslitelně patří. Jako jejich vděčný konzument jsem vždy ráda, na cestách po různých zemích světa, zejména však v Asii, objevovala, jak veliké možnosti úlevy přetíženému  tělu a vyčerpané psychice masáže skýtají.

Současně se jako lektorka rekvalifikačních kurzů,  v Masérské a trenérské škole Mgr et Mgr. Romana Šimáčka, snažím lásku k masážím, krásnému řemeslu a poctivé práci, předávat dál svým studentům, budoucím masérům

K Vám, mým klientům, přistupuji individuálně podle Vašich potřeb a možností. Ať Vás bolí tělo, máte těžkou hlavu, nohy, nebo si prostě  chcete jen odpočinout, jste u mne vřele vítáni.