Massages

Lymphatic massage

Lymphatic massage

This special technique helps the proper functioning of the lymphatic system, activates the flow of sap nad to restore the lymph pumps.

Complete list of massages

Benefits of massages for your physic and mental health

Masáže mohou pomoci jako prevence a podpora léčby celé škály onemocnění, případně k odstranění negativních projevů a příznaků některých chorob a to nejen pohybového aparátu, svalů a šlach.

Po fyzické stránce masáže například pomáhají uvolnit napjaté a přetížené svaly, zbavují bolesti, regenerují unavenou a vyčerpanou pokožku, pobídnou činnost lymfatického systému, tím posilují detoxikaci organismu a mají tak vliv na zvýšení imunity a urychlenou celkovou regeneraci těla.

Hlavní účiky (benefity) masáží

  • uvolnění a regenerace svalstva, pomáhá zvyšovat jeho výkonnost
  • zlepšování podmínek pro činnost svalů a kloubů, jejich pohyblivost a rozsahy
  • podpora procesu výměny kožních buněk a jejich výživy, což vede ke zlepšení jejich činnosti
  • usnadnění odtoku zplodin a únavových látek, které vznikají ve svalech po tělesné námaze, čímž se urychluje odstraňování pocitů únavy a bolesti
  • zlepšování funkce mízního a krevního oběhu, detoxikace těla a zvyšování imunity
  • pomáhá organismu vypnout, zrelaxovat a odpočinout po fyzické, duševní, případně i duchovní stránce
Soňa Knaiflová

Soňa Knaiflová

My name is Soňa Knaiflová. The interest in physical and mental well—being of people has been ingrained in my life since childhood. It was this interest that has led me not only to my original profession as a nurse, but also to an extent number of hobbies where human beings get involved in nature, such as herbalism, beekeeping, mental cleansing and various forms of relaxation. Massages as well are an inseparable part of my world.

More about me